Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Культура - Над Балтою вп’яте засяяли «Зорі надії»

Меню сайта
Майже чотири години тривав на сцені Балтського районного будинку культури п’ятий відкритий фестиваль людей з обмеженими фізичними можливостями «Зорі надії», у якому взяли участь діти і дорослі різного віку обєднані любов’ю  до творчості. 


Цьгоріч він зібрав чимало талановитих учасників не тільки з Балти, а й з Одеси, Кодими та Теплодару (Одещина),  Винниці, Хмельницька, Львівщини, Полтавщини, Чернігівщини, Кировоградщини, які продемонстрували свої вміння у різних жанрах: спів, художнє читання, хореографія, авторська поезія, художнє читання, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво (робіти учасників - З.Чубар, Н.Бузовськоїя, Н.Котолуп, Ю.Єлістратова, В.Пчьолкіна, Л.Кольцова, А.Ткаченко та  Є.Кочеткова - було виставлено у фойє будинку культури).

У кожного з учасників фестивалю - своя непроста історія. Але, виходячи на сцену, вони забували про свої недуги, і все ж головним побажанням, які лунали зі сцени з вуст присутніх на заході керівників району та міста, представників духовенства та громадствості було побажання здоров’я. Заступник голови райдержадмінстрації І.Л.Балагула, присутня на заході, окрім привітання виконала ще одну почесну місію: від імені благодійного фонду "Благо-Даріння" вручила Балтській районній громадській організації інвалідів ВОІ «СОІУ» мячі для бочі.

 

Чимало добрих слів прозвувало й у привітанні Президента народної Академії творчості інвалідів України О.І. Александрової, яка пообіцяла, що зробить все можливе, аби Балтський фестиваль переріс у Международний і щоб наступного року було передбачено відповідне фінансування з бюджету народної Академії творчості інвалідів України.

Фестиваль благословив отець Олександр - помічник настоятеля Балтського Свято-Успенського Собору, який вручив районній громадській організації інвалідів ікону Святої Трійці. Саме її члени представляли Балтшину. Серед них - Геннадий Мараев, Мария Коломийчук, Віталій Осадчук, Олег Русалович, Валентина Ткачук, Артем Ткаченко, Денис Котлярчук та Олена Онищук з Балти, Олена Кочеткова з Андріяшівки, Светлана Каліон з Волового, Ганна Демченко, Віталій Осадчук та група «Твікс» з Ухожан. Чимало з них вперше взяли участь у фестивалі.

У групі балтян-учасників фестивалю яскравою засяяла Надія Лєнц, повна енергії чарівна жінка, яка очолює Балтську районну громадську організацію інвалідів ВОІ «СОІУ». 

Надовго залишаться в пам’яті й виступи гостей, серед них – одесита Олександра Краснова, Івана Костя, Александри Кайсиної та Ірини Рудої з Львівщини, Ігоря Лукьянчука та Миколи Барбуци з Кіровоградщини, Рустама Коновалова з Хмельницька, вінничанина Святослава Очеретного та інших.

Мужність талановитих учасників фестивалю, які виходили на незнайому сцену (часом  - за допомогою сторонніх через відсутність зору та інші захворювання), викликала у глядачів щире захоплення і сльози на очах. Хоча, у кожному русі виступаючих, у їх голосах відчувалось таке почуття власної гідності, що у якийсь момент перестаєш помічати, що хтось з них прикутий до інвалідного візка, хтось – незрячий, хтось погано чує, а у когось немає руки й ноги…

Життєлюбність, активність та віру у власні сили - ось що протиставили учасники цієї події своїм обмеженим фізичним можливостям. Отже, свято творчості підтвердило істину: фізичні можливості обмежені, але талант – безмежний, бо його джерелом є щире серце, у якому живе яскрава зоря надії.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Але головною нагородою стала не тільки можливість самореалізуватися у творчості, а й унікальна та неоціненна можливість спілкування, обміну своїм життєвим досвідом.

Часу для цього було достатньо, адже його продовженням свята став відпочинок на березі річки Кодими з частуванням рибною юшкою та шашликами, конкурсом на кращий Купальський вінок з нагоди Івана Купала, а також - дискотека.

У рамках фестивалю Всеукраїнським громадським обєднанням «Народна академія творчості інвалідів» було організовано та  проведено майстер-клас за темою «Українські звичаї та традиції. Вивчення, збереження и розвинення». Відбулась також екскурсія у районному краєзнавчому музеї.

 Людмила КАЛІНІНА


Разместил: Mila | Дата: 07.07.2013
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.