Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Статті, інтерв’ю - Нарада з сільськими головами: від виконання завдань Президента України до важлив

Меню сайта
Голова райдержадміністрації В.М.Бабанський провів нараду з сільськими головами за  участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації тв територіальних підрозділів органів виконавчої влади та працівників соціальних служб, де йшлося про завдання голови облдержадміністрації, поставлені перед керівниками районів та органів місцевого самоврядування, також розглянуто низку інших важливих питань.


Відкриваючи нараду, голова Балтської райдержадміністрації В.М.Бабанський акцентував на важливості інформування населення про дії влади: люди повинні знати про соціальні ініціативи Президента України, про те, що робиться в регіоні з виконання цих ініціатив та програми «Народний бюджет».

- Ми взяли на себе зобов’язання щодо капітального ремонту пологового відділення ЦРЛ в частині виконання соціальних ініціатив Президента України. Люди повинні знати про це. У відділенні щорічно народжується більше 500 дітей. Варте це для того, щоб майбутні мами народжували у належних умовах з хорошими наслідками пологів?! Варто! І таких соціально важливих об’єктів в районі є декілька, - сказав, зокрема, керівник району.

Дуже важливим є розуміння того, що кошти треба використовувати ефективно. Саме тому в районі в рамках реформування медичної галузі відбуваються позитивні, на думку ВМ.Бабанського, зміни, які дозволять зекономити бюджетні кошти та спрямувати їх на вирішення нагальних проблем у сфері охорони здоров’я.

Одним пріоритетних напрямків роботи щодо виконання завдань, поставлених главою держави, є надання сільськими радами якісних послуг населенню з реєстрації шлюбів. Для цього, за словами В.М.Бабанського треба забезпечити відповідальних осіб комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням  та підключенням до мережі Інтернет. Голова райдержадміністрації дав сільським головам завдання створити належні умови для виконання наданих їм законом у цій сфері повноважень протягом місяця.

Інший важливий напрямок в рамках виконання соціальних ініціатив Президента, який є на контролі у керівництва району – забезпечення всіх навчальних закладів району внутрішніми туалетами. В.М.Бабанський дав доручення до 1 вересня 2013 року це завдання виконати.  

Серед проблемних питань,  які перебуваються під особистим контролем керівника району є також легалізація робочих місць.  Люди повинні бути соціально захищені та отримувати офіційно заробітну плату - акцентував В.М.Бабанський.

Він також попередив сільгоспвиробників, які не беруть участь у вирішенні соціальних проблем територіальних громад, про прийняте ним рішення розірвати з ними договори оренди на землі державної власності.

Чимало уваги під час засідання було приділено обговоренню питання про проведення роботи з інформування населення щодо виконання завдань голови облдержадміністрації та виконання проекту «Народний бюджет», з якого, зокрема виступили перший заступник голови  райдержадміністрації О.В.Нечипорук, Ухожанський,  Кармалюківський  та Оленівський сільські голови. Головний акцент робився на використанні трьох інформаційних «майданчиків»: газети «Народна трибуна», двох місцевих телевізійних каналах (ТРК «Балінформкомпанія» і «ТРК «Примор’я») та активу сільських рад.

Під час наради йшлося також про роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах про роботу правоохоронців щодо боротьби із самогоноварінням та нелегальною торгівлею тютюновими виробами.

На завершення засідання, голова райдержадміністрації В.М.Бабанський повідомив, що надалі наради з сільскими головами проводитимуться в селах району.

Людмила КАЛІНІНА

Разместил: Mila | Дата: 11.07.2013
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.