Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

З історії ЗМІ - СЛОВО РЕДАКТОРА

Меню сайта Справжню силу друкованого слова я відчула після першої своєї публікації під назвою «Казочка про вентиляцію». Сатирична замітка зіграла свою позитивну роль, а я після того стала активним дописувачем газети. Так починалась моя творча кар’єра, найвищий щабель якої - журналістський.

Питання про мій перехід у редакцію у 1998 році вирішилося за кілька хвилин. Саме стільки дала на роздуми редактор Т.В. Крисько. З того часу на доволі тривалий період моєю вірною супутницею (поки не змінив комп’ютер) була друкарська машинка. Їй довіряла свої думки, які потім редагувалися і відправлялися до друку. Іноді, коли виходила у коридор, чула, як багатоголосим друкарським пульсом билося серце редакції: у сусідніх кабінетах творили журналісти Світлана Кондратюк, Олена Борейко, Леонід Богачук. Серед того багатоголосся відчутним «акордом» звучала машинка Леніни Григорівни Ільченко (саме сюди стікалися всі наші матеріали після редагування).
 
Все нове нелегко пробиває собі дорогу. Але своєю енергією, новими ідеями Таїсія Вікторівна Крисько заряджала інших і сьогодні вже важко уявити процес творення газети без комп’ютерної верстки, а журналіста – без цифрового фотоапарату. Першими комп’ютерну верстку газети здійснили коректор Ольга Черненко та оператор комп’ютерного набору Галина Степчук.
 
Намагаючись крокувати у ногу з вимогами часу, з вересня 2008 року відкрито сайт «Народної трибуни», що розширило коло наших читачів до меж далекого зарубіжжя.
 
Історія має властивість повторюватись, тому сьогодення чимось нагадує мені далекі двадцяті роки, з яких бере початок наша газета. Закладення нових основ місцевого самоврядування, зміна юридичної природи власності на землю - це вже було в нашій історії. Свідком тому – газетні шпальти, гучні силою друкованого слова. Часто воно сповнене тривоги за наше майбутнє. Але тривога – це антонім байдужості, з якою пов’язана безліч людських бід. Тому ми щиро радіємо, якщо наша газета не залишає читачів байдужими. Відчуваємо це, коли нам надходять листи, роздаються телефонні дзвінки, наші читачі діляться своїми думками.
 
Час невблаганний змінами, які вносить життя. Сьогодні газета переживає нелегкі часи. Тому хочеться висловити вдячність всьому невеличкому колективу редакції - ветеранам журналістської праці Михайлу Гершковичу, Світ-лані Кондратюк, коректору Ользі Черненко, оператору комп’ютерного набору Лесі Салтановській, бухгалтеру Ірині Леоновій, кур’єру Валентині Вишневській - колективу, який, незважаючи на труднощі, успішно працює над випуском «Народної трибуни». Окрема подяка – колишнім редакторам газети Т.В. Крисько та П.С.Халаїму, ветеранам редакції Л.Ф. Богачуку, Л.Г. Ільченко, Л.І.Онуфрієнко та іншим - усім, хто працював в «НТ» у різні роки. Хай сьогодні працюємо не разом, але залишаємось друзями, що саме по собі є цінним.
 
І, нарешті, дякую вам, дорогі читачі, щирі друзі газети, за те, що ви з нами, за вашу підтримку. І вітаю, адже ювілей газети – це наше спільне свято.

Людмила ШЕЛИХ
.
Разместил: Mila | Дата: 17.02.2010
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 5/2Средняя оценка: 5Всего голосов:2

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.