Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Статті, інтерв’ю - З надією на добро і милосердя

Меню сайта Про благодійність та меценатство у місті розповідає керівник апарату Балтської міської ради В.А. Храпенко- Валентино Анатоліївна, Ви давно працюєте в органах місцевого самоврядування, часто зустрічаєтесь з людьми, які потребують допомоги. Що для Вас означає благодійність, милосердя?

- Милосердя та великодушність були й залишаються характерною рисою українців. Прояви благодійності в Україні існували здавна, поступово переростаючи у сталі традиції, що жили століттями й переходили з покоління в покоління. Благодійництво, філантропія, меценатство - це явище добре знане і сьогодні в Україні. Меценати, благодійники це такі люди, які за словами нашого земляка визначного громадського діяча, мецената української культури, видавця, публіциста Євгена Чикаленка, люблять Україну та людей «не тільки до глибини душі, а й до глибини власної кишені». Цілком

справедливим є твердження про те, що благодійність - один із виявів гуманності, що проявляється через чуйність, повагу, любов до ближнього, вміння співпереживати. Це людяний і людський крок, на який, на жаль, у реальному житті далеко здатний не кожен. Мабуть, саме тому благодійність завжди в народі вважалася й залишається вищою чеснотою, а ті, хто здатний на неї, викликають щиру повагу.

- Балта має історичні традиції благодійності та меценатства. Чи продовжуються вони сьогодні?»

-В нашому місті трапилась подія, яка сколихнула всю Балту. Трагічно загинув молодий чоловік, батько двох малолітніх дітей Сергій Паламарчук. Сім’я залишилась без житла, меблів, самих необхідних речей. За ініціативою міського голови уже в перші дні сім’ї Паламарчуків надійшла перша допомога - канцтовари, шкільні приладдя та одяг. Благодійну допомогу надали магазини «Шалун» (керівник Бендюг Д.Ф.), «Умка» (керівник Кравченко Н.В.),«Дитячий світ» (керівник Махіборода В.О).. В наступні дні почали надходити кошти від колективів дошкільних навчальних закладів міста -№ 3 (керівник Кочергіна О.А.), №6 (керівник Осадчук З.Ф.), № 7 (керівник Чокова І.М.), № 9 (керівник Бондуровська Н.Г.), №11 (керівник Разводо-ва П.Г.), колективів всіх комунальних підприємств міста - БПРП «Ринок» (керівник Анастасов О.П)., БККП «Бригантина» (керівник Толмаченко B.Г.,)    ПП «Балта- водоканал» (керівник Коновал C.І.),    автотранспортного підприємства (керівник Олійник А.С)., вагомий грошовий внесок вніс колектив Балтської міської ради, надали посильну благодійну допомогу депутати Кравченко С.Ф., Станіславська Т.О. Ми бачимо, наскільки всі перейнялися бідою сім’ї Паламарчуків.

На жаль, після Новорічних свят у нашому місті сталося друге лихо, яке дякувати Богу обійшлося без людських жертв. Пожежа сталася по вул.Ткаченко,45 в сім’і Боделан, де проживали матір з двома малолітніми дітьми та їх бабуся. За дорученням міського голови С.С.Мазура сім’ю тимчасово поселили в міському готелі БККП «Бригантина», забезпечивши самим необхідним в тому числі продуктами харчування.

- Валентино Анатоліївно, я розумію, що благодійність та меценатство в нашому місті це не одноразова акція?

- Балтська міська рада організовує або бере активну участь у всіх заходах, що проходять на території міста та потребують благодійних внесків. Це День Перемоги, Міжнародний день інвалідів, Міжнародний спортивний турнір для інвалідів «Балтське літо», День людей похилого віку та інші заходи, надається адресна благодійна допомога людям, які її потребують. Переважна більшість приватних підприємців з розумінням відносяться до таких заходів. В святкові дні до дня Святого Миколая, Нового року, Різдвяних свят керівництво міста та району відвідали сім’ї де є прийомні діти. Представники Балтської міської ради відвідали сім’ю Во-роніних де виховується двоє прийомних дітей. Подарунки для прийомної сім’ї надала депутат міської ради Зубко З. Б. З нагоди свята не забули відвідати і сім’ю Паламарчуків, їм знову надали благодійні кошти,- подарунки,фрукти.

Користуючись нагодою звертають до балтян та прошу допомогти сім’ї Боделанів. Двоє маленьких дітей 9 років та 10 місяців залишились посеред зими без самого необхідного. Тому приймаються будь-яка допомога. Балтська міська рада щиро дякує всіх небайдужих, які вміють чуже горе прийняти, як своє, є щирими, милосердними, гуманними.

Довідки за адресою: Балтська міська рада Одеської області, вул. Котовського,193, м.Балта або за тел..2-30-96.

Разместил: Mila | Дата: 02.02.2012
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.